KS Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2
  • Crasnovia Krasne - Strug Tyczyn 1:1
  • Sawa Sonina - Korona Rzeszów 2:2
  • Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa 0:0
  • Dynovia Dynów - Błękit Żołynia 2:2
  • Resovia II Rzeszów - Aramix Niebylec 5:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Bratek Bratkowice 3:1
  • KS Stobierna - Iskra Jawornik Polski 2:0
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Błażowianka Błażowa 1:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Crasnovia Krasne 1:1 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 2:2 Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz 0:0 Strumyk Malawa
Dynovia Dynów 2:2 Błękit Żołynia
Resovia II Rzeszów 5:1 Aramix Niebylec
Sokół Sokołów Małopolski 3:1 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 2:0 Iskra Jawornik Polski

Logowanie

Mecz 2018-04-22, 16:00


herb Dynovia Dynów 2:2 herb Błękit Żołynia
Dynovia Dynów   Błękit Żołynia

Aktualności

Drużyny młodzieżowe - 14. kolejka

  • autor: tomziom, 2018-04-21 15:57

Juniorzy: Błękit Żołynia - LKS Wola Dalsza 4:0 (0:0)

Bramki: Krystian Boguszewski, Arkadiusz Hader, Mateusz Filip, Dawid Fus

Skład: M. Ożóg - M. Filip, S. Suszek, A. Hader (A. Kochman 79'), B. Fus (B. Korgol 77'), Kacper Boguszewski (J. Wal 45'), Krystian Boguszewski (D. Haładyj 60'), D. Fus, K. Kochman, S. Pszona (J. Urban 73'), K. Szczepanik

Młodzicy: Błękit Żołynia - Ziomki III Rzeszów 1:3 (1:0)

Bramka: Jakub Lorenc

Skład: S. Bechta - I. Tomczyk, K. Pudło, W. Haładyj, K. Kłak, K. Podolec, J. Szylar, J. Lorenc, J. Magiel, A. Burghardt, K. Golenia, K. Marek, B. Służały, S. Szylar

Orlik starszy:

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 0:5
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6:3
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2:2
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki - przeciwnicy nie dojechali

 

Orlik młodszy:

Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój - przeciwnicy nie dojechali
Błękit Żołynia - Start Borek Stary 1:0
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 3:4
Błękit Żołynia - Junior Łańcut - przeciwnicy nie dojechali


21. kolejka - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2018-04-20 15:20

Seniorzy: 

Transhad Dynovia Dynów - Błękit Żołynia - 22.04.2018 - godz. 16.00

Juniorzy: 

Błękit Żołynia - LKS Wola Dalsza - 21.04.2018 - godz. 11.00

Młodzicy:

Błękit Żołynia - Ziomki III Rzeszów - 21.04.2018 - godz. 09.00

Orlik starszy: 

Turniej na stadionie w Wólce Niedźwiedzkiej - 21.04.2018 - godz. 10.00

Orlik młodszy:

Turniej na orliku w Tyczynie - 21.04.2018 - godz. 10.00


Pierwsza wiosenna porażka.

  • autor: tomziom, 2018-04-18 20:21

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne - 0:1 (0:0)

 

Skład: A. Gwizdak - G. Dudek (M. Pawlik 76'), P. Noworol, S. Bieniasz, K. Markowicz (M. Połeć 85'), T. Czarnota, Ł. Rupar (P. Walawender 69'), B. Danielewicz, B. Wawrzaszek, S. Koba (P. Kowalski 76'), M. Dudek (M. Rupar 45')

Więcej w rozwinięciu...


16. kolejka (zaległa) - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2018-04-17 14:41

Seniorzy: 

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne - 18.04.2018 - godz. 17.00


Seria zwycięstw przedłużona!

  • autor: tomziom, 2018-04-17 12:11

Błękit Żołynia - Resovia II Rzeszów - 2:1 (1:1)

Bramki: Bartłomiej Wawrzaszek 45', Sylwester Koba 81'

Skład: A. Gwizdak - G. Dudek, P.. Noworol, S. Bieniasz, K. Markowicz, T. Czarnota (P. Kowalski 85'), B. Wawrzaszek (M. Rupar 74'), Ł. Rupar (S. Koba 62'), K. Urban (P. Walawender 62'), B. Danielewicz, M. Dudek

Więcej w rozwinięciu...


Drużyny młodzieżowe - 13. kolejka

  • autor: tomziom, 2018-04-14 14:58

Juniorzy: Markovia Markowa - Błękit Żołynia 1:1 (1:1)

Bramka: Kordian Szczepanik 

Skład: M. Ożóg - M. Filip (B. Fus 41'), A. Hader, S. Suszek, K. Sroczyk, Kacper Boguszewski (A. Kochman 41'), D. Fus, J. Wal, S. Pszona, K. Kochman (D. Haładyj 75'), K. Szczepanik

Młodzicy: Dynovia Dynów - Błękit Żołynia 8:0 (4:0)

Skład: S. Bechta - J. Magiel, J. Lorenc, J. Szylar, K. Podolec, K. Kłak, J. Leja, W. Haładyj, I. Tomczyk, A. Burghardt, K. Golenia, K. Marek, F. Witek, B. Służały, S. Szylar.

 

 


20. kolejka - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2018-04-13 11:02

Seniorzy: 

Błękit Żołynia - Resovia II Rzeszów - 15.04.2018 - godz. 14.00

Juniorzy: 

Markovia Markowa - Błękit Żołynia - 14.04.2018 - godz. 11.00

Młodzicy:

Dynovia Dynów - Błękit Żołynia - 14.04.2018 - godz. 14.00


Skuteczny rewanż.

  • autor: tomziom, 2018-04-08 15:26

Sawa Sonina - Błękit Żołynia - 0:2 (0:0)

Bramki: Marcin Dudek 68', Sylwester Koba 88'

Skład: A. Gwizdak - G. Dudek, P. Noworol, S. Bieniasz, K. Markowicz, K. Urban (K. Tryniecki 69'), Ł. Rupar (M. Rupar 52'), B. Danielewicz, B. Wawrzaszek (M. Połeć 89'), P. Walawender (S. Koba 62'). M. Dudek (M. Pawlik 82')

Więcej w rozwinięciu...


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

Błękit ŻołyniaSokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia   Sokół Sokołów Małopolski
2018-04-29, 14:00:00

Stadion w Żołyni

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 399
ogółem: 1 478 417

statystyki szczegółowe