Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:5
  • Sawa Sonina - Iskra Jawornik Polski 5:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia 4:0
  • Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 5:2
  • KS Stobierna - Strumyk Malawa 0:4
  • Dynovia Dynów - Aramix Niebylec 1:0
  • Resovia II Rzeszów - Korona Rzeszów 1:2
  • Jedność Niechobrz - Strug Tyczyn 1:2
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa
Dynovia Dynów 1:0 Aramix Niebylec
Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Strumyk Malawa - Sawa Sonina
Strug Tyczyn - KS Stobierna
Korona Rzeszów - Dynovia Dynów
Aramix Niebylec - Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice
Iskra Jawornik Polski - Resovia II Rzeszów
Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne

Mecz 2017-09-16, 16:00


herb Sokół Sokołów Małopolski 4:0 herb Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski   Błękit Żołynia

Aktualności

Orły, Sokoły, herosy!

  • autor: tomziom, 2017-09-20 12:48

Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia - 4:0 (2:0)

 

Skład: J. Ślęk - G. Dudek, P. Noworol (M. Pawlik 71'), S. Bieniasz, K. Markowicz (M. Połeć 71'), M. Rupar (P. Kowalski 77'), B. Danielewicz (K. Tryniecki 68'), Ł. Rupar (B. Wawrzaszek 68'), S. Koba (K. Urban 57'), T. Czarnota, M. Dudek

Więcej w rozwinięciu...


Drużyny młodzieżowe - 4. kolejka

  • autor: tomziom, 2017-09-16 15:03

Juniorzy: Strumyk Malawa - Błękit Żołynia 2:3 (0:0)

Bramki: Kordian Szczepanik 2x, Kacper Kochman

Skład: M. Ożóg - K. Sroczyk (M. Filip 70'), R. Stybel, A. Hader, B. Fus, D. Fus, Kacper Boguszewski (S. Suszek 41'), S. Pszona, J. Wal (D. Haładyj 52'), K. Kochman, K. Szczepanik

Młodzicy: Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 4:1 (1:0)

Bramki: Kamil Kłak 2x, Kacper Podolec, Jakub Lorenc

Skład: K. Marek - J. Szylar, I. Tomczyk, K. Kłak, K. Podolec, J. Lorenc, K. Linek, J. Leja, D. Szlachcic, W. Haładyj, K. Krawczyk


7. kolejka - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2017-09-15 14:28

Seniorzy: 

Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia - 16.09.2017 - godz. 16.00

Juniorzy: 

Strumyk Malawa - Błękit Żołynia - 16.09.2017 - godz. 11.00

Młodzicy:

Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski - 16.09.2017 - godz. 11.00

 


Gadżety klubowe.

  • autor: tomziom, 2017-09-14 15:00

Zapraszamy do zakupu gadżetów klubowych z logo KS Błękit Żołynia. Koszt kubka (na zdjęciu) to 20zł, natomiast smyczy to 5zł. Zdjęcie smyczy można obejrzeć na naszym profilu na facebooku. Zamówienia na kubki przyjmowane są w budynku klubowym przed meczami, lub w przerwach spotkań, a także drogą elektroniczną poprzez prywatną wiadomość na portalu facebook (https://www.facebook.com/KsBlekitZolynia) lub mailowo na adres: blekit.szkolka@gmail.com. Smycze można zakupić w tym samym miejscu, są one dostępne "od ręki". Zachęcamy do nabywania gadżetów klubowych. 


Piłkarskie powiedzenia wciąż mają moc.

  • autor: tomziom, 2017-09-12 12:42

Błękit Żołynia - Dynovia Dynów - 1:1 (1:0)

Bramka: Bartłomiej Wawrzaszek 19'

Skład: A. Gwizdak - G. Dudek, R. Noworol, S. Bieniasz, M. Połeć, Ł. Rupar (P. Noworol 85'), B. Danielewicz, T. Czarnota, S. Koba (M. Rupar 72'), B. Wawrzaszek, M. Dudek.

Więcej w rozwinięciu...


Drużyny młodzieżowe - 3. kolejka.

  • autor: tomziom, 2017-09-11 10:03

Juniorzy: LKS Wola Dalsza - Błękit Żołynia 4:0 (0:0)

Skład: M. Ożóg - M. Filip (J. Urban 70'), R. Stybel, A. Hader (A. Kochman 55'), K. Sroczyk (B. Korgol 75'), D. Fus, Kacper Boguszewski (J. Wal 55'), K. Kochman (Krystian Boguszewski 55'), S. Suszek, S. Pszona, K. Szczepanik 

Młodzicy: Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2:6 (2:5)

Bramki: Kacper Podolec, Szymon Szpila

Skład: D. Szlachcic - J. Szylar, I. Tomczyk, K. Kłak, K. Podolec, J. Lorenc, S. Szpila, K. Linek, W. Haładyj, F. Witek, S. Bechta, K. Pudło, K. Krawczyk, S. Szylar.

Orlik starszy:

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2:4
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1:0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3:1

Orlik młodszy:

Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 0:5
Błękit Żołynia - Start Borek Stary 0:3
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 1:0
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 2:1


6. kolejka - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2017-09-07 21:06

Seniorzy: 

Błękit Żołynia - Dynovia Dynów - 09.09.2017 - godz. 17.00

Juniorzy: 

LKS Wola Dalsza - Błękit Żołynia - 09.09.2017 - godz. 11.00

Młodzicy:

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne - 10.09.2017 - godz. 12.00

Orlik starszy: 

Turniej na stadionie w Żołyni - 09.09.2017 - godz. 10.00

Orlik młodszy:

Turniej na orliku w Budziwoju - 09.09.2016 - godz. 10.00


Krótka przygoda pucharowa.

  • autor: tomziom, 2017-09-06 21:21

Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Błękit Żołynia - 5:0 (2:0)

 

Skład: J. Ślęk - G. Dudek (Ł. Rupar 30'), R. Noworol, S. Bieniasz, M. Pawlik, M. Dudek (T. Czarnota 46'), B. Danielewicz, P. Noworol, K. Tryniecki, M. Rupar, P. Kowalski

Więcej wkrótce...


Archiwum aktualności


Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękit ŻołyniaBratek Bratkowice
Błękit Żołynia   Bratek Bratkowice
2017-09-24, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Sokołów MałopolskiBłękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »

Losowa galeria

Szarotka Rogóżno - Błękit Żołynia 2:1 - 13.05.2012
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 488, wczoraj: 322
ogółem: 1 373 644

statystyki szczegółowe