Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Małopolski 1:0
  • Strug Tyczyn - Jedność Niechobrz 1:2
  • Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 1:1
  • KS Stobierna - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0
  • Błękit Żołynia - Resovia II Rzeszów 0:4
  • Sawa Sonina - Sokół Sokołów Małopolski 2:2
  • Włókniarz Rakszawa - LKS Trzebownisko 5:2
  • Bratek Bratkowice - KS Zaczernie 4:1
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Wisłok Strzyżów 1:0 Głogovia Głogów Małopolski
Strug Tyczyn 1:2 Jedność Niechobrz
Strumyk Malawa 1:1 Błażowianka Błażowa
KS Stobierna 2:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błękit Żołynia 0:4 Resovia II Rzeszów
Sawa Sonina 2:2 Sokół Sokołów Małopolski
Włókniarz Rakszawa 5:2 LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice 4:1 KS Zaczernie

Logowanie

Mecz 2018-10-20, 16:00


herb Błękit Żołynia 0:4 herb Resovia II Rzeszów
Błękit Żołynia   Resovia II Rzeszów

Aktualności

12. kolejna - zapowiedź

  • autor: tomziom, 2018-10-19 14:39

Seniorzy: 

Błękit Żołynia - Resovia II Rzeszów - 20.10.2018 - godz. 16.00

Juniorzy: 

Błękit Żołynia - KS Przybyszówka - 20.10.2018 - godz. 11.00

Trampkarze: 

Brzeg Białobrzegi - Błękit Żołynia - 20.10.2018 - godz. 11.00

Młodzicy: 

Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka - 23.10.2018 - godz. 16.00


Drużyny młodzieżowe - 7. kolejka

  • autor: tomziom, 2018-10-15 17:24

Juniorzy: Junak Rzeszów - Błękit Żołynia 5:0 (3:0)

 

Skład: M. Ożóg - M. Filip, A. Hader, R. Stybel, K. Sroczyk, Kacper Boguszewski (J. Urban 42'), D. Fus, J. Wal, S. Suszek (A. Kochman 55'), S. Pszona, K. Kochman

Trampkarze: Błękit Żołynia - Korona Rzeszów 0:9 (0:5)

 

Skład: S. Szylar - W. Hader, I. Tomczyk, F. Witek, J. Leja, A. Burghardt, J. Lorenc, J. Magiel, K. Podolec, K. Linek

Młodzicy: Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia 5:0 (2:0)

 

Skład: K. Naróg - Ł. Kulpa, K. Lizak, M. Bejster, B. Leja, K. Nowicki, A. Niemiec, R. Kuras, B. Sroczyk, B. Panek, Karol Leja, K. Misztal, M. Krowicki, 


11. kolejka - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2018-10-12 10:33

Seniorzy: 

Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia - 13.10.2018 - godz. 15.00

Juniorzy: 

Junak Rzeszów - Błękit Żołynia - 13.10.2018 - godz. 15.00

Trampkarze: 

Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa - 13.10.2018 - godz. 15.30

Młodzicy: 

Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia - 13.09.2018 - godz. 10.00


Błękit skuteczny u siebie.

  • autor: tomziom, 2018-10-11 14:35

Błękit Żołynia - LKS Trzebownisko - 1:0 (0:0)

Bramki: Grzegorz Działo 56'

Skład: A. Gwizdak - P. Miazga, S. Bieniasz, G. Dudek, K. Markowicz, K. Urban (M. Rupar 63'), A. Nowak, P. Noworol, G. Działo (K. Kosior 66'), P. Walawender, S. Koba


Drużyny młodzieżowe - 6. kolejka

  • autor: tomziom, 2018-10-10 16:32

Juniorzy: Błękit Żołynia - Polonia Hyżne 5:2 (2:1)

Bramki: Szymon Pszona 2x, Kacper Boguszewski, Krystian Boguszewski, Kacper Kochman

Skład: M. Ożóg - M. Filip, A. Hader (A. Kochman 74'), R. Stybel, B. Fus, D. Fus, J. Wal,  Krystian Boguszewski (J. Urban 64'), Kacper Boguszewski (D. Haładyj 41'), S. Pszona, K. Kochman, 

Trampkarze: Błękit Żołynia - Korona Rzeszów 2:5 (1:2)

Bramki: Kamil Kłak, Jakub Lorenc

Skład: K. Marek - I. Tomczyk, W. Hader, K. Kłak, F. Witek, J. Lorenc, J. Leja, M. Bejster, J. Magiel, A. Burghardt, 

Młodzicy: Błękit Żołynia - Stobierna Krzywe 6:0 (3:0)

Bramki: Bartosz Leja 2x, Kamil Nowicki, Adam Niemiec, Konrad Naróg, Radosław Kuras, 

Skład: Ł. Kulpa - Kacper Leja, Karol Leja, K. Lizak, B. Leja, K. Naróg, R. Kuras, A. Niemiec, K. Nowicki, K. Misztal, M. Krowicki, D. Cebula, B. Panek


10. kolejka - zapowiedź.

  • autor: tomziom, 2018-10-05 16:13

Seniorzy: 

Błękit Żołynia - LKS Trzebownisko - 07.10.2018 - godz. 14.00

Juniorzy: 

Błękit Żołynia - Polonia Hyżne - 06.10.2018 - godz. 12.30

Trampkarze: 

Błękit Żołynia - Korona Rzeszów - 06.10.2018 - godz. 15.30

Młodzicy: 

Błękit Żołynia - Stobierna Krzywe - 06.10.2018 - godz. 10.00


Beniaminek wykorzystał atut własnego boiska.

  • autor: tomziom, 2018-10-03 20:54

KS Zaczernie - Błękit Żołynia - 2:1

Bramka: Arkadiusz Nowak 77'

Skład: A. Gwizdak - P. Miazga, S. Bieniasz, G. Dudek, K. Markowicz, K. Urban (A. Nowak 67'), K. Cupryś (M. Pawlik 85'), P. Noworol (P. Jagustyn 73'), P. Walawender, S. Koba, P. Kowalski (K. Kosior 55')


Drużyny młodzieżowe - 5. kolejka

  • autor: tomziom, 2018-10-01 16:57

Juniorzy: Orły Rzeszów - Błękit Żołynia 0:2 (0:0)

Bramki: Szymon Suszek, Kacper Kochman

Skład: M. Ożóg - M. Filip, A. Kochman, A. Hader, B. Fus (K. Sroczyk 51'), D. Fus, R. Stybel, D. Haładyj (J. Urban 41'), S. Suszek, S. Pszona, K. Kochman 

Trampkarze: Juventus Academy - Błękit Żołynia 3:2 (2:2)

Bramki: Kamil Kłak, Jacek Leja

Skład: K. Podolec - J. Lorenc, F. Witek, J. Leja, J. Magiel, K. Kłak, W. Haładyj, W. Hader, A. Burghardt

Młodzicy: Crasnovia Krasne - Błękit Żołynia 4:3 (1:1)

Bramki: Bartosz Leja, Kamil Nowicki, Bartosz Sroczyk

Skład: K. Naróg - Ł. Kulpa, K. Lizak, Kacper Leja, M. Bejster, B. Leja, K. Nowicki, R. Kuras, B. Sroczyk, B. Panek, D. Cebula, Karol Leja


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

Orzeł Wólka NiedźwiedzkaBłękit Żołynia
Orzeł Wólka Niedźwiedzka   Błękit Żołynia
2018-10-27, 11:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 269, wczoraj: 474
ogółem: 1 559 443

statystyki szczegółowe