Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:5
  • Sawa Sonina - Iskra Jawornik Polski 5:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Błękit Żołynia 4:0
  • Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 5:2
  • KS Stobierna - Strumyk Malawa 0:4
  • Dynovia Dynów - Aramix Niebylec 1:0
  • Resovia II Rzeszów - Korona Rzeszów 1:2
  • Jedność Niechobrz - Strug Tyczyn 1:2
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa
Dynovia Dynów 1:0 Aramix Niebylec
Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Strumyk Malawa - Sawa Sonina
Strug Tyczyn - KS Stobierna
Korona Rzeszów - Dynovia Dynów
Aramix Niebylec - Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice
Iskra Jawornik Polski - Resovia II Rzeszów
Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Astra Medynia Głogowska 0:4 Błękit Żołynia relacja ›
2017-08-26 Pogórze Husów 4:0 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-08-26 Polonia Hyżne 1:5 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Start Borek Stary 3:2 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-08-26 Markovia Markowa 3:1 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-02 Strumyk Malawa 2:3 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-02 Czarni Kraczkowa 1:0 Pogórze Husów zobacz ›
2017-09-02 KS Stobierna 4:2 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2017-09-02 Głuchowianka Głuchów 0:3 Polonia Hyżne zobacz ›
2017-09-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 Start Borek Stary zobacz ›
2017-09-03 Błękit Żołynia 7:2 Markovia Markowa relacja ›
2017-09-09 Pogórze Husów 0:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-09-09 LKS Wola Dalsza 4:0 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-09 Astra Medynia Głogowska 4:2 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-09-09 Polonia Hyżne 4:3 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-09-09 Markovia Markowa 1:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-09 Start Borek Stary 7:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-16 Czarni Kraczkowa 3:4 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2017-09-16 KS Stobierna 6:1 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-16 Strumyk Malawa 2:3 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-16 Głuchowianka Głuchów 1:1 Markovia Markowa zobacz ›
2017-09-16 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 Polonia Hyżne zobacz ›
2017-09-16 Start Borek Stary 0:0 Pogórze Husów zobacz ›
2017-09-23 LKS Wola Dalsza Głuchowianka Głuchów 17:00
2017-09-23 Astra Medynia Głogowska Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2017-09-23 Pogórze Husów Strumyk Malawa 17:00
2017-09-23 Polonia Hyżne Start Borek Stary 17:00
2017-09-23 Błękit Żołynia KS Stobierna 13:00
2017-09-23 Markovia Markowa Czarni Kraczkowa 17:00
2017-09-30 Czarni Kraczkowa LKS Wola Dalsza 17:00
2017-09-30 Pogórze Husów Polonia Hyżne 17:00
2017-09-30 Strumyk Malawa KS Stobierna 17:00
2017-09-30 Głuchowianka Głuchów Błękit Żołynia 13:00
2017-09-30 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Markovia Markowa 17:00
2017-09-30 Start Borek Stary Astra Medynia Głogowska 17:00
2017-10-07 Astra Medynia Głogowska Pogórze Husów 17:00
2017-10-07 KS Stobierna Głuchowianka Głuchów 17:00
2017-10-07 LKS Wola Dalsza Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2017-10-07 Polonia Hyżne Strumyk Malawa 17:00
2017-10-07 Błękit Żołynia Czarni Kraczkowa 13:00
2017-10-07 Markovia Markowa Start Borek Stary 17:00
2017-10-14 Czarni Kraczkowa KS Stobierna 17:00
2017-10-14 Pogórze Husów Markovia Markowa 17:00
2017-10-14 Strumyk Malawa Głuchowianka Głuchów 17:00
2017-10-14 Polonia Hyżne Astra Medynia Głogowska 17:00
2017-10-14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błękit Żołynia 14:00
2017-10-14 Start Borek Stary LKS Wola Dalsza 17:00
2017-10-21 Astra Medynia Głogowska Strumyk Malawa 17:00
2017-10-21 KS Stobierna Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2017-10-21 LKS Wola Dalsza Pogórze Husów 17:00
2017-10-21 Błękit Żołynia Start Borek Stary 13:00
2017-10-21 Głuchowianka Głuchów Czarni Kraczkowa 17:00
2017-10-21 Markovia Markowa Polonia Hyżne 17:00
10  2017-10-28 Astra Medynia Głogowska Markovia Markowa 17:00
10  2017-10-28 Pogórze Husów Błękit Żołynia 11:00
10  2017-10-28 Strumyk Malawa Czarni Kraczkowa 17:00
10  2017-10-28 Polonia Hyżne LKS Wola Dalsza 17:00
10  2017-10-28 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Głuchowianka Głuchów 17:00
10  2017-10-28 Start Borek Stary KS Stobierna 17:00
11  2017-11-04 Czarni Kraczkowa Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
11  2017-11-04 KS Stobierna Pogórze Husów 17:00
11  2017-11-04 LKS Wola Dalsza Astra Medynia Głogowska 17:00
11  2017-11-04 Błękit Żołynia Polonia Hyżne 13:00
11  2017-11-04 Głuchowianka Głuchów Start Borek Stary 17:00
11  2017-11-04 Markovia Markowa Strumyk Malawa 17:00

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękit ŻołyniaBratek Bratkowice
Błękit Żołynia   Bratek Bratkowice
2017-09-24, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Sokołów MałopolskiBłękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »

Losowa galeria

Palkovia Palikówka - Błękit Żołynia 2:0 - 03.05.2012
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 429, wczoraj: 322
ogółem: 1 373 585

statystyki szczegółowe