KS Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Korona Rzeszów - Strug Tyczyn 0:1
  • Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 1:4
  • Dynovia Dynów - Jedność Niechobrz 2:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Crasnovia Krasne 7:0
  • Aramix Niebylec - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6:0
  • Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa 1:0
  • Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 2:5
  • Resovia II Rzeszów - KS Stobierna 2:2
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Korona Rzeszów 0:1 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 1:4 Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów 2:1 Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski 7:0 Crasnovia Krasne
Aramix Niebylec 6:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa
Iskra Jawornik Polski 2:5 Strumyk Malawa
Resovia II Rzeszów 2:2 KS Stobierna

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Astra Medynia Głogowska 0:4 Błękit Żołynia relacja ›
2017-08-26 Pogórze Husów 4:0 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-08-26 Polonia Hyżne 1:5 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Start Borek Stary 3:2 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-08-26 Markovia Markowa 3:1 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-02 Strumyk Malawa 2:3 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-02 Czarni Kraczkowa 1:0 Pogórze Husów zobacz ›
2017-09-02 KS Stobierna 4:2 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2017-09-02 Głuchowianka Głuchów 0:3 Polonia Hyżne zobacz ›
2017-09-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 Start Borek Stary zobacz ›
2017-09-03 Błękit Żołynia 7:2 Markovia Markowa relacja ›
2017-09-09 Pogórze Husów 0:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-09-09 LKS Wola Dalsza 4:0 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-09 Astra Medynia Głogowska 4:2 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-09-09 Polonia Hyżne 4:3 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-09-09 Markovia Markowa 1:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-09 Start Borek Stary 7:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-16 Czarni Kraczkowa 3:4 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2017-09-16 KS Stobierna 6:1 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-16 Strumyk Malawa 2:3 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-16 Głuchowianka Głuchów 1:1 Markovia Markowa zobacz ›
2017-09-16 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 Polonia Hyżne zobacz ›
2017-09-16 Start Borek Stary 0:0 Pogórze Husów zobacz ›
2017-09-23 LKS Wola Dalsza 1:0 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-09-23 Astra Medynia Głogowska 2:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-09-23 Pogórze Husów 1:3 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-23 Polonia Hyżne Start Borek Stary 17:00
2017-09-23 Błękit Żołynia 1:3 KS Stobierna relacja ›
2017-09-23 Markovia Markowa 3:2 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-09-30 Czarni Kraczkowa 2:1 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-09-30 Pogórze Husów 0:4 Polonia Hyżne zobacz ›
2017-09-30 Strumyk Malawa 1:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-30 Głuchowianka Głuchów 0:7 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-30 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:4 Markovia Markowa zobacz ›
2017-09-30 Start Borek Stary 4:1 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2017-10-07 Astra Medynia Głogowska 5:2 Pogórze Husów zobacz ›
2017-10-07 KS Stobierna 6:0 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-10-07 LKS Wola Dalsza 7:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-10-07 Błękit Żołynia 4:1 Czarni Kraczkowa relacja ›
2017-10-07 Markovia Markowa 1:5 Start Borek Stary zobacz ›
2017-11-11 Polonia Hyżne Strumyk Malawa 11:00
2017-10-14 Czarni Kraczkowa 0:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-10-14 Pogórze Husów 2:1 Markovia Markowa zobacz ›
2017-10-14 Strumyk Malawa 2:0 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
2017-10-14 Polonia Hyżne 3:1 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
2017-10-14 Start Borek Stary 3:2 LKS Wola Dalsza zobacz ›
2017-10-17 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:2 Błękit Żołynia relacja ›
2017-10-21 Astra Medynia Głogowska 4:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-10-21 KS Stobierna 3:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-10-21 LKS Wola Dalsza 4:0 Pogórze Husów zobacz ›
2017-10-21 Błękit Żołynia 1:0 Start Borek Stary relacja ›
2017-10-21 Głuchowianka Głuchów 0:3 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2017-10-21 Markovia Markowa 1:1 Polonia Hyżne zobacz ›
10  2017-10-28 Astra Medynia Głogowska 4:1 Markovia Markowa zobacz ›
10  2017-10-28 Pogórze Husów 1:4 Błękit Żołynia relacja ›
10  2017-10-28 Strumyk Malawa 1:4 Czarni Kraczkowa zobacz ›
10  2017-10-28 Polonia Hyżne LKS Wola Dalsza 17:00
10  2017-10-28 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0 Głuchowianka Głuchów zobacz ›
10  2017-10-28 Start Borek Stary 1:3 KS Stobierna zobacz ›
11  2017-11-04 Czarni Kraczkowa 3:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
11  2017-11-04 KS Stobierna 0:0 Pogórze Husów zobacz ›
11  2017-11-04 LKS Wola Dalsza 3:2 Astra Medynia Głogowska zobacz ›
11  2017-11-04 Błękit Żołynia 3:1 Polonia Hyżne relacja ›
11  2017-11-04 Głuchowianka Głuchów 0:2 Start Borek Stary zobacz ›
11  2017-11-04 Markovia Markowa 0:2 Strumyk Malawa zobacz ›

Sponsorzy

Reklama

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 662, wczoraj: 732
ogółem: 1 416 372

statystyki szczegółowe