Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bratek Bratkowice - Jedność Niechobrz 1:0
  • Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 1:0
  • Korona Rzeszów - Aramix Niebylec 0:1
  • Crasnovia Krasne - KS Stobierna 5:1
  • Iskra Jawornik Polski - Błękit Żołynia 0:3
  • Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 1:1
  • Strug Tyczyn - Dynovia Dynów 2:3
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Resovia II Rzeszów 0:8
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Bratek Bratkowice 1:0 Jedność Niechobrz
Błażowianka Błażowa 1:0 Sawa Sonina
Korona Rzeszów 0:1 Aramix Niebylec
Crasnovia Krasne 5:1 KS Stobierna
Iskra Jawornik Polski 0:3 Błękit Żołynia
Strumyk Malawa 1:1 Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn 2:3 Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:8 Resovia II Rzeszów

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 Crasnovia Krasne 2:3 Błękit Żołynia relacja ›
2017-08-15 Jedność Niechobrz 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-15 Sawa Sonina 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-15 KS Stobierna 5:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-15 Strug Tyczyn 3:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-15 Strumyk Malawa 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-15 Błażowianka Błażowa 3:2 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-08-15 Korona Rzeszów 2:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 Strumyk Malawa 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-08-19 Bratek Bratkowice 3:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-19 Błękit Żołynia 1:1 Jedność Niechobrz relacja ›
2017-08-19 Aramix Niebylec 2:4 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-20 Dynovia Dynów 5:3 Sawa Sonina zobacz ›
2017-08-20 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-20 Iskra Jawornik Polski 0:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-20 Korona Rzeszów 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-26 Jedność Niechobrz 2:1 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-08-26 Strug Tyczyn 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-26 Sawa Sonina 1:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Crasnovia Krasne 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-08-27 Resovia II Rzeszów 1:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-27 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia relacja ›
2017-08-27 Błażowianka Błażowa 2:4 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-30 Strumyk Malawa 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-30 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-30 Bratek Bratkowice 3:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 Iskra Jawornik Polski 5:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-30 Strug Tyczyn 2:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-30 Korona Rzeszów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-30 Błękit Żołynia 0:3 Sawa Sonina relacja ›
2017-08-30 Aramix Niebylec 0:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-02 Crasnovia Krasne 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-02 Jedność Niechobrz 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-02 Błażowianka Błażowa 1:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-02 Sawa Sonina 1:1 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-09-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-03 Resovia II Rzeszów 0:4 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-03 KS Stobierna 0:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-03 Dynovia Dynów 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-09 Strug Tyczyn 4:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-09-09 Korona Rzeszów 1:0 Sawa Sonina zobacz ›
2017-09-09 Strumyk Malawa 4:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-09 Błękit Żołynia 1:1 Dynovia Dynów relacja ›
2017-09-10 Aramix Niebylec 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-10 Bratek Bratkowice 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-10 Iskra Jawornik Polski 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-13 Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-16 Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-16 Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-17 Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-17 KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-17 Dynovia Dynów 1:0 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-09-17 Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-23 Korona Rzeszów 3:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-24 Aramix Niebylec 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-24 Błękit Żołynia 6:2 Bratek Bratkowice relacja ›
2017-09-24 Iskra Jawornik Polski 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-24 Błażowianka Błażowa 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-11-18 Strumyk Malawa 5:1 Sawa Sonina zobacz ›
2017-11-18 Strug Tyczyn 1:3 KS Stobierna zobacz ›
2017-11-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-30 Jedność Niechobrz 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-30 Sawa Sonina 0:6 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-30 Błękit Żołynia 2:1 Aramix Niebylec relacja ›
2017-10-01 Sokół Sokołów Małopolski 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-10-01 KS Stobierna 3:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-10-01 Crasnovia Krasne 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-10-01 Dynovia Dynów 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-10-01 Resovia II Rzeszów 1:0 Strumyk Malawa zobacz ›
10  2017-10-07 Crasnovia Krasne 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
10  2017-10-07 Strug Tyczyn 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
10  2017-10-07 Korona Rzeszów 6:1 Błękit Żołynia relacja ›
10  2017-10-08 Strumyk Malawa 4:0 Dynovia Dynów zobacz ›
10  2017-10-08 Bratek Bratkowice 4:3 Aramix Niebylec zobacz ›
10  2017-10-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:0 Sawa Sonina zobacz ›
10  2017-10-08 Błażowianka Błażowa 1:3 KS Stobierna zobacz ›
10  2018-04-18 Iskra Jawornik Polski 0:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
11  2017-10-14 Jedność Niechobrz 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
11  2017-10-14 Sawa Sonina 0:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
11  2017-10-14 Błękit Żołynia 1:0 Iskra Jawornik Polski relacja ›
11  2017-10-15 Aramix Niebylec 0:2 Korona Rzeszów zobacz ›
11  2017-10-15 KS Stobierna 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
11  2017-10-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Strumyk Malawa zobacz ›
11  2017-10-15 Dynovia Dynów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
11  2017-10-15 Resovia II Rzeszów 0:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
12  2017-10-21 Błażowianka Błażowa 5:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
12  2017-10-21 Crasnovia Krasne 2:0 Sawa Sonina zobacz ›
12  2017-10-21 Jedność Niechobrz 0:1 KS Stobierna zobacz ›
12  2017-10-21 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
12  2017-10-21 Strug Tyczyn 2:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12  2017-10-22 Strumyk Malawa 3:0 Błękit Żołynia relacja ›
12  2017-10-22 Iskra Jawornik Polski 0:3 Aramix Niebylec zobacz ›
12  2017-10-22 Bratek Bratkowice 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
13  2017-10-28 Sawa Sonina 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
13  2017-10-28 Korona Rzeszów 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
13  2017-10-29 Błękit Żołynia 0:0 Strug Tyczyn relacja ›
13  2017-10-29 Aramix Niebylec 0:3 Strumyk Malawa zobacz ›
13  2017-10-29 Dynovia Dynów 2:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
13  2017-10-29 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
13  2017-10-29 Resovia II Rzeszów 3:3 Crasnovia Krasne zobacz ›
13  2018-04-18 KS Stobierna 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
14  2017-11-04 Jedność Niechobrz 6:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błękit Żołynia relacja ›
14  2017-11-04 Crasnovia Krasne 4:1 Dynovia Dynów zobacz ›
14  2017-11-05 Strumyk Malawa 2:3 Korona Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-05 Błażowianka Błażowa 3:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
14  2017-11-05 Strug Tyczyn 0:2 Aramix Niebylec zobacz ›
14  2017-11-05 KS Stobierna 0:2 Sawa Sonina zobacz ›
14  2017-11-05 Bratek Bratkowice 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
15  2017-11-11 Korona Rzeszów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
15  2017-11-11 Sawa Sonina 1:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
15  2017-11-11 Dynovia Dynów 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
15  2017-11-12 Sokół Sokołów Małopolski 7:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
15  2017-11-12 Aramix Niebylec 6:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
15  2017-11-12 Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa relacja ›
15  2017-11-12 Iskra Jawornik Polski 2:5 Strumyk Malawa zobacz ›
15  2017-11-12 Resovia II Rzeszów 2:2 KS Stobierna zobacz ›
16  2018-04-18 Błękit Żołynia 0:1 Crasnovia Krasne relacja ›
16  2018-04-18 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
16  2018-04-18 Resovia II Rzeszów 3:1 Sawa Sonina zobacz ›
16  2018-04-18 Dynovia Dynów 0:0 KS Stobierna zobacz ›
16  2018-04-18 Iskra Jawornik Polski 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
16  2018-04-18 Bratek Bratkowice 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
16  2018-04-18 Aramix Niebylec 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
16  2018-04-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:0 Korona Rzeszów zobacz ›
17  2018-03-25 Resovia II Rzeszów 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
17  2018-05-30 Strug Tyczyn Strumyk Malawa 18:00
17  2018-05-30 Jedność Niechobrz Błękit Żołynia 18:00
17  2018-05-30 Crasnovia Krasne Aramix Niebylec 18:00
17  2018-05-30 Sawa Sonina Dynovia Dynów 18:00
17  2018-05-30 KS Stobierna Sokół Sokołów Małopolski 18:00
17  2018-05-30 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Iskra Jawornik Polski 18:00
17  2018-05-30 Błażowianka Błażowa Korona Rzeszów 18:00
18  2018-03-31 Aramix Niebylec 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
18  2018-03-31 Bratek Bratkowice 3:1 Strug Tyczyn zobacz ›
18  2018-03-31 Sokół Sokołów Małopolski 0:2 Sawa Sonina zobacz ›
18  2018-03-31 Strumyk Malawa 1:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
18  2018-03-31 Korona Rzeszów 4:2 Crasnovia Krasne zobacz ›
18  2018-03-31 Dynovia Dynów 0:2 Resovia II Rzeszów zobacz ›
18  2018-03-31 Błękit Żołynia 3:0 KS Stobierna relacja ›
18  2018-03-31 Iskra Jawornik Polski 1:4 Błażowianka Błażowa zobacz ›
19  2018-04-07 Błażowianka Błażowa 0:1 Strumyk Malawa zobacz ›
19  2018-04-07 Resovia II Rzeszów 4:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
19  2018-04-07 Dynovia Dynów 2:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
19  2018-04-07 Crasnovia Krasne 3:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
19  2018-04-07 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:3 Strug Tyczyn zobacz ›
19  2018-04-07 Jedność Niechobrz 0:0 Korona Rzeszów zobacz ›
19  2018-04-07 Sawa Sonina 0:2 Błękit Żołynia relacja ›
19  2018-04-07 KS Stobierna 1:0 Aramix Niebylec zobacz ›
20  2018-04-14 Strumyk Malawa 1:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
20  2018-04-14 Iskra Jawornik Polski 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
20  2018-04-14 Strug Tyczyn 3:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
20  2018-04-14 Aramix Niebylec 1:3 Sawa Sonina zobacz ›
20  2018-04-14 Bratek Bratkowice 5:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
20  2018-04-14 Korona Rzeszów 0:1 KS Stobierna zobacz ›
20  2018-04-14 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Dynovia Dynów zobacz ›
20  2018-04-15 Błękit Żołynia 2:1 Resovia II Rzeszów relacja ›
21  2018-04-21 Błażowianka Błażowa 1:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
21  2018-04-21 Crasnovia Krasne 1:1 Strug Tyczyn zobacz ›
21  2018-04-21 Sawa Sonina 2:2 Korona Rzeszów zobacz ›
21  2018-04-21 Jedność Niechobrz 0:0 Strumyk Malawa zobacz ›
21  2018-04-21 Resovia II Rzeszów 5:1 Aramix Niebylec zobacz ›
21  2018-04-21 Sokół Sokołów Małopolski 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
21  2018-04-21 KS Stobierna 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
21  2018-04-22 Dynovia Dynów 2:2 Błękit Żołynia relacja ›
22  2018-04-28 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
22  2018-04-28 Iskra Jawornik Polski 2:2 Sawa Sonina zobacz ›
22  2018-04-28 Bratek Bratkowice 0:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
22  2018-04-28 Strumyk Malawa 5:1 KS Stobierna zobacz ›
22  2018-04-28 Aramix Niebylec 1:0 Dynovia Dynów zobacz ›
22  2018-04-28 Korona Rzeszów 6:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
22  2018-04-28 Strug Tyczyn 2:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
22  2018-04-29 Błękit Żołynia 0:1 Sokół Sokołów Małopolski relacja ›
23  2018-05-02 Sawa Sonina 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
23  2018-05-02 KS Stobierna 2:1 Strug Tyczyn zobacz ›
23  2018-05-02 Dynovia Dynów 1:6 Korona Rzeszów zobacz ›
23  2018-05-02 Sokół Sokołów Małopolski 4:1 Aramix Niebylec zobacz ›
23  2018-05-02 Jedność Niechobrz 2:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
23  2018-05-02 Resovia II Rzeszów 1:3 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
23  2018-05-02 Crasnovia Krasne 5:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
23  2018-05-03 Bratek Bratkowice 4:0 Błękit Żołynia relacja ›
24  2018-05-05 Błażowianka Błażowa 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
24  2018-05-05 Strug Tyczyn 2:3 Sawa Sonina zobacz ›
24  2018-05-05 Korona Rzeszów 0:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
24  2018-05-05 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:2 KS Stobierna zobacz ›
24  2018-05-05 Bratek Bratkowice 1:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
24  2018-05-05 Iskra Jawornik Polski 2:3 Dynovia Dynów zobacz ›
24  2018-05-05 Strumyk Malawa 5:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
24  2018-05-06 Aramix Niebylec 5:0 Błękit Żołynia relacja ›
25  2018-05-12 Jedność Niechobrz 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
25  2018-05-12 Resovia II Rzeszów 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
25  2018-05-12 Błękit Żołynia 1:0 Korona Rzeszów relacja ›
25  2018-05-12 Dynovia Dynów 1:3 Strumyk Malawa zobacz ›
25  2018-05-12 Aramix Niebylec 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
25  2018-05-12 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
25  2018-05-12 Sawa Sonina 3:1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
25  2018-05-12 KS Stobierna 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
26  2018-05-19 Bratek Bratkowice 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
26  2018-05-19 Błażowianka Błażowa 1:0 Sawa Sonina zobacz ›
26  2018-05-19 Korona Rzeszów 0:1 Aramix Niebylec zobacz ›
26  2018-05-19 Crasnovia Krasne 5:1 KS Stobierna zobacz ›
26  2018-05-19 Iskra Jawornik Polski 0:3 Błękit Żołynia relacja ›
26  2018-05-19 Strumyk Malawa 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
26  2018-05-19 Strug Tyczyn 2:3 Dynovia Dynów zobacz ›
26  2018-05-19 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:8 Resovia II Rzeszów zobacz ›
27  2018-05-26 Resovia II Rzeszów Błażowianka Błażowa 15:00
27  2018-05-26 Sawa Sonina Crasnovia Krasne 15:00
27  2018-05-26 KS Stobierna Jedność Niechobrz 15:00
27  2018-05-26 Dynovia Dynów Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15:30
27  2018-05-26 Sokół Sokołów Małopolski Strug Tyczyn 16:00
27  2018-05-26 Aramix Niebylec Iskra Jawornik Polski 14:00
27  2018-05-26 Korona Rzeszów Bratek Bratkowice 15:00
27  2018-05-27 Błękit Żołynia Strumyk Malawa 14:00
28  2018-06-02 Jedność Niechobrz Sawa Sonina 14:00
28  2018-06-02 Iskra Jawornik Polski Korona Rzeszów 14:30
28  2018-06-02 Strug Tyczyn Błękit Żołynia 14:30
28  2018-06-02 Bratek Bratkowice KS Stobierna 14:00
28  2018-06-02 Strumyk Malawa Aramix Niebylec 14:00
28  2018-06-02 Błażowianka Błażowa Dynovia Dynów 15:00
28  2018-06-02 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Sokół Sokołów Małopolski 15:00
28  2018-06-02 Crasnovia Krasne Resovia II Rzeszów 17:00
29  2018-06-09 Resovia II Rzeszów Jedność Niechobrz 14:00
29  2018-06-09 Błękit Żołynia Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14:00
29  2018-06-09 Dynovia Dynów Crasnovia Krasne 15:00
29  2018-06-09 Korona Rzeszów Strumyk Malawa 12:00
29  2018-06-09 Sokół Sokołów Małopolski Błażowianka Błażowa 13:00
29  2018-06-09 Aramix Niebylec Strug Tyczyn 13:00
29  2018-06-09 Sawa Sonina KS Stobierna 14:00
29  2018-06-09 Iskra Jawornik Polski Bratek Bratkowice 14:00
30  2018-06-16 Strug Tyczyn Korona Rzeszów 11:00
30  2018-06-16 Bratek Bratkowice Sawa Sonina 13:00
30  2018-06-16 Jedność Niechobrz Dynovia Dynów 14:00
30  2018-06-16 Crasnovia Krasne Sokół Sokołów Małopolski 14:00
30  2018-06-16 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Aramix Niebylec 14:00
30  2018-06-16 Błażowianka Błażowa Błękit Żołynia 14:00
30  2018-06-16 Strumyk Malawa Iskra Jawornik Polski 14:00
30  2018-06-16 KS Stobierna Resovia II Rzeszów 16:00

Najbliższe spotkanie

Błękit ŻołyniaStrumyk Malawa
Błękit Żołynia   Strumyk Malawa
2018-05-27, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 475
ogółem: 1 492 792

statystyki szczegółowe