Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wisłok Strzyżów - Sokół Sokołów Małopolski 3:4
  • Resovia II Rzeszów - LKS Trzebownisko 1:1
  • Orzeł Wólka Niedźwiedzka - KS Zaczernie 6:2
  • Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 2:2
  • Jedność Niechobrz - Włókniarz Rakszawa 1:1
  • Głogovia Głogów Małopolski - Sawa Sonina 2:1
  • Błękit Żołynia - Strug Tyczyn 0:3
  • Strumyk Malawa - KS Stobierna 6:0
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Wisłok Strzyżów 3:4 Sokół Sokołów Małopolski
Resovia II Rzeszów 1:1 LKS Trzebownisko
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6:2 KS Zaczernie
Błażowianka Błażowa 2:2 Bratek Bratkowice
Jedność Niechobrz 1:1 Włókniarz Rakszawa
Głogovia Głogów Małopolski 2:1 Sawa Sonina
Błękit Żołynia 0:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 6:0 KS Stobierna

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Strumyk Malawa 1:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-08-11 KS Stobierna 2:3 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-11 Błękit Żołynia 1:2 Głogovia Głogów Małopolski relacja ›
2018-08-11 Sawa Sonina 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-08-11 Włókniarz Rakszawa 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-08-11 Bratek Bratkowice 4:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-08-11 KS Zaczernie 1:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-11 LKS Trzebownisko 5:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-15 Wisłok Strzyżów 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-15 Resovia II Rzeszów 1:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6:2 KS Zaczernie zobacz ›
2018-08-15 Błażowianka Błażowa 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-08-15 Jedność Niechobrz 1:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2018-08-15 Głogovia Głogów Małopolski 2:1 Sawa Sonina zobacz ›
2018-08-15 Błękit Żołynia 0:3 Strug Tyczyn relacja ›
2018-08-15 Strumyk Malawa 6:0 KS Stobierna zobacz ›
2018-08-18 KS Stobierna Wisłok Strzyżów 17:00
2018-08-18 Błękit Żołynia Strumyk Malawa 17:00
2018-08-18 Sawa Sonina Strug Tyczyn 17:00
2018-08-18 Włókniarz Rakszawa Głogovia Głogów Małopolski 17:00
2018-08-18 Bratek Bratkowice Jedność Niechobrz 17:00
2018-08-18 KS Zaczernie Błażowianka Błażowa 17:00
2018-08-18 LKS Trzebownisko Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2018-08-18 Sokół Sokołów Małopolski Resovia II Rzeszów 17:00
2018-08-25 Wisłok Strzyżów Resovia II Rzeszów 17:00
2018-08-25 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sokół Sokołów Małopolski 17:00
2018-08-25 Błażowianka Błażowa LKS Trzebownisko 17:00
2018-08-25 Jedność Niechobrz KS Zaczernie 17:00
2018-08-25 Sokół Sokołów Małopolski Bratek Bratkowice 17:00
2018-08-25 Strug Tyczyn Włókniarz Rakszawa 17:00
2018-08-25 Strumyk Malawa Sawa Sonina 17:00
2018-08-25 KS Stobierna Błękit Żołynia 17:00
2018-09-01 Błękit Żołynia Wisłok Strzyżów 17:00
2018-09-01 Sawa Sonina KS Stobierna 17:00
2018-09-01 Włókniarz Rakszawa Strumyk Malawa 17:00
2018-09-01 Bratek Bratkowice Strug Tyczyn 17:00
2018-09-01 KS Zaczernie Głogovia Głogów Małopolski 17:00
2018-09-01 LKS Trzebownisko Jedność Niechobrz 17:00
2018-09-01 Sokół Sokołów Małopolski Błażowianka Błażowa 17:00
2018-09-01 Resovia II Rzeszów Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2018-09-08 Wisłok Strzyżów Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2018-09-08 Błażowianka Błażowa Resovia II Rzeszów 17:00
2018-09-08 Jedność Niechobrz Sokół Sokołów Małopolski 17:00
2018-09-08 Głogovia Głogów Małopolski LKS Trzebownisko 17:00
2018-09-08 Strug Tyczyn KS Zaczernie 17:00
2018-09-08 Strumyk Malawa Bratek Bratkowice 17:00
2018-09-08 KS Stobierna Włókniarz Rakszawa 17:00
2018-09-08 Błękit Żołynia Sawa Sonina 17:00
2018-09-15 Sawa Sonina Wisłok Strzyżów 17:00
2018-09-15 Włókniarz Rakszawa Błękit Żołynia 17:00
2018-09-15 Bratek Bratkowice KS Stobierna 17:00
2018-09-15 KS Zaczernie Strumyk Malawa 17:00
2018-09-15 LKS Trzebownisko Strug Tyczyn 17:00
2018-09-15 Sokół Sokołów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 17:00
2018-09-15 Resovia II Rzeszów Jedność Niechobrz 17:00
2018-09-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błażowianka Błażowa 17:00
2018-09-22 Wisłok Strzyżów Błażowianka Błażowa 17:00
2018-09-22 Jedność Niechobrz Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
2018-09-22 Głogovia Głogów Małopolski Resovia II Rzeszów 17:00
2018-09-22 Strug Tyczyn Sokół Sokołów Małopolski 17:00
2018-09-22 Strumyk Malawa LKS Trzebownisko 17:00
2018-09-22 KS Stobierna KS Zaczernie 17:00
2018-09-22 Błękit Żołynia Bratek Bratkowice 17:00
2018-09-22 Sawa Sonina Włókniarz Rakszawa 17:00
2018-09-29 Włókniarz Rakszawa Wisłok Strzyżów 17:00
2018-09-29 Bratek Bratkowice Sawa Sonina 17:00
2018-09-29 KS Zaczernie Błękit Żołynia 17:00
2018-09-29 LKS Trzebownisko KS Stobierna 17:00
2018-09-29 Sokół Sokołów Małopolski Strumyk Malawa 17:00
2018-09-29 Resovia II Rzeszów Strug Tyczyn 17:00
2018-09-29 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Głogovia Głogów Małopolski 17:00
2018-09-29 Błażowianka Błażowa Jedność Niechobrz 17:00
10  2018-10-06 Wisłok Strzyżów Jedność Niechobrz 17:00
10  2018-10-06 Głogovia Głogów Małopolski Błażowianka Błażowa 17:00
10  2018-10-06 Strug Tyczyn Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
10  2018-10-06 Strumyk Malawa Resovia II Rzeszów 17:00
10  2018-10-06 KS Stobierna Sokół Sokołów Małopolski 17:00
10  2018-10-06 Błękit Żołynia LKS Trzebownisko 17:00
10  2018-10-06 Sawa Sonina KS Zaczernie 17:00
10  2018-10-06 Włókniarz Rakszawa Bratek Bratkowice 17:00
11  2018-10-13 Bratek Bratkowice Wisłok Strzyżów 17:00
11  2018-10-13 KS Zaczernie Włókniarz Rakszawa 17:00
11  2018-10-13 LKS Trzebownisko Sawa Sonina 17:00
11  2018-10-13 Sokół Sokołów Małopolski Błękit Żołynia 17:00
11  2018-10-13 Resovia II Rzeszów KS Stobierna 17:00
11  2018-10-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Strumyk Malawa 17:00
11  2018-10-13 Błażowianka Błażowa Strug Tyczyn 17:00
11  2018-10-13 Jedność Niechobrz Głogovia Głogów Małopolski 17:00
12  2018-10-20 Wisłok Strzyżów Głogovia Głogów Małopolski 17:00
12  2018-10-20 Strug Tyczyn Jedność Niechobrz 17:00
12  2018-10-20 Strumyk Malawa Błażowianka Błażowa 17:00
12  2018-10-20 KS Stobierna Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
12  2018-10-20 Błękit Żołynia Resovia II Rzeszów 17:00
12  2018-10-20 Sawa Sonina Sokół Sokołów Małopolski 17:00
12  2018-10-20 Włókniarz Rakszawa LKS Trzebownisko 17:00
12  2018-10-20 Bratek Bratkowice KS Zaczernie 17:00
13  2018-10-27 KS Zaczernie Wisłok Strzyżów 17:00
13  2018-10-27 LKS Trzebownisko Bratek Bratkowice 17:00
13  2018-10-27 Sokół Sokołów Małopolski Włókniarz Rakszawa 17:00
13  2018-10-27 Resovia II Rzeszów Sawa Sonina 17:00
13  2018-10-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błękit Żołynia 17:00
13  2018-10-27 Błażowianka Błażowa KS Stobierna 17:00
13  2018-10-27 Jedność Niechobrz Strumyk Malawa 17:00
13  2018-10-27 Głogovia Głogów Małopolski Strug Tyczyn 17:00
14  2018-11-03 Wisłok Strzyżów Strug Tyczyn 17:00
14  2018-11-03 Strumyk Malawa Głogovia Głogów Małopolski 17:00
14  2018-11-03 KS Stobierna Jedność Niechobrz 17:00
14  2018-11-03 Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa 17:00
14  2018-11-03 Sawa Sonina Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17:00
14  2018-11-03 Włókniarz Rakszawa Resovia II Rzeszów 17:00
14  2018-11-03 Bratek Bratkowice Sokół Sokołów Małopolski 17:00
14  2018-11-03 KS Zaczernie LKS Trzebownisko 17:00
15  2018-11-10 LKS Trzebownisko Wisłok Strzyżów 17:00
15  2018-11-10 Sokół Sokołów Małopolski KS Zaczernie 17:00
15  2018-11-10 Resovia II Rzeszów Bratek Bratkowice 17:00
15  2018-11-10 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Włókniarz Rakszawa 17:00
15  2018-11-10 Błażowianka Błażowa Sawa Sonina 17:00
15  2018-11-10 Jedność Niechobrz Błękit Żołynia 17:00
15  2018-11-10 Głogovia Głogów Małopolski KS Stobierna 17:00
15  2018-11-10 Strug Tyczyn Strumyk Malawa 17:00

Najbliższe spotkanie

Błękit ŻołyniaStrumyk Malawa
Błękit Żołynia   Strumyk Malawa
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 426, wczoraj: 558
ogółem: 1 528 750

statystyki szczegółowe