KS Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Korona Rzeszów - Strug Tyczyn 0:1
  • Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 1:4
  • Dynovia Dynów - Jedność Niechobrz 2:1
  • Sokół Sokołów Małopolski - Crasnovia Krasne 7:0
  • Aramix Niebylec - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6:0
  • Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa 1:0
  • Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 2:5
  • Resovia II Rzeszów - KS Stobierna 2:2
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Korona Rzeszów 0:1 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 1:4 Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów 2:1 Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski 7:0 Crasnovia Krasne
Aramix Niebylec 6:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa
Iskra Jawornik Polski 2:5 Strumyk Malawa
Resovia II Rzeszów 2:2 KS Stobierna

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 Crasnovia Krasne 2:3 Błękit Żołynia relacja ›
2017-08-15 Jedność Niechobrz 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-15 Sawa Sonina 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-15 KS Stobierna 5:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-15 Strug Tyczyn 3:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-15 Strumyk Malawa 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-15 Błażowianka Błażowa 3:2 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-08-15 Korona Rzeszów 2:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-19 Strumyk Malawa 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-08-19 Bratek Bratkowice 3:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-19 Błękit Żołynia 1:1 Jedność Niechobrz relacja ›
2017-08-19 Aramix Niebylec 2:4 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-20 Dynovia Dynów 5:3 Sawa Sonina zobacz ›
2017-08-20 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 KS Stobierna zobacz ›
2017-08-20 Iskra Jawornik Polski 0:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-20 Korona Rzeszów 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-26 Jedność Niechobrz 2:1 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-08-26 Strug Tyczyn 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-08-26 Sawa Sonina 1:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-08-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-08-26 Crasnovia Krasne 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-08-27 Resovia II Rzeszów 1:2 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-27 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia relacja ›
2017-08-27 Błażowianka Błażowa 2:4 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-08-30 Strumyk Malawa 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-08-30 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-08-30 Bratek Bratkowice 3:0 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-08-30 Iskra Jawornik Polski 5:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-08-30 Strug Tyczyn 2:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-08-30 Korona Rzeszów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-08-30 Błękit Żołynia 0:3 Sawa Sonina relacja ›
2017-08-30 Aramix Niebylec 0:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-02 Crasnovia Krasne 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-02 Jedność Niechobrz 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-02 Błażowianka Błażowa 1:0 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-02 Sawa Sonina 1:1 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-09-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-03 Resovia II Rzeszów 0:4 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-03 KS Stobierna 0:4 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-03 Dynovia Dynów 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-09 Strug Tyczyn 4:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-09-09 Korona Rzeszów 1:0 Sawa Sonina zobacz ›
2017-09-09 Strumyk Malawa 4:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-09 Błękit Żołynia 1:1 Dynovia Dynów relacja ›
2017-09-10 Aramix Niebylec 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-10 Bratek Bratkowice 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-10 Iskra Jawornik Polski 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2017-09-13 Jedność Niechobrz 1:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-16 Crasnovia Krasne 4:5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-09-16 Sawa Sonina 5:1 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Błękit Żołynia relacja ›
2017-09-17 Błażowianka Błażowa 5:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-09-17 KS Stobierna 0:4 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-09-17 Dynovia Dynów 1:0 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-09-17 Resovia II Rzeszów 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-09-23 Korona Rzeszów 3:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2017-09-24 Aramix Niebylec 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2017-09-24 Błękit Żołynia 6:2 Bratek Bratkowice relacja ›
2017-09-24 Iskra Jawornik Polski 2:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2017-09-24 Błażowianka Błażowa 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
2017-11-18 Strumyk Malawa 5:1 Sawa Sonina zobacz ›
2017-11-18 Strug Tyczyn 1:3 KS Stobierna zobacz ›
2017-11-18 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2017-09-30 Jedność Niechobrz 1:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2017-09-30 Sawa Sonina 0:6 Strug Tyczyn zobacz ›
2017-09-30 Błękit Żołynia 2:1 Aramix Niebylec relacja ›
2017-10-01 Sokół Sokołów Małopolski 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
2017-10-01 KS Stobierna 3:2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
2017-10-01 Crasnovia Krasne 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2017-10-01 Dynovia Dynów 2:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
2017-10-01 Resovia II Rzeszów 1:0 Strumyk Malawa zobacz ›
10  2017-10-07 Crasnovia Krasne 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
10  2017-10-07 Strug Tyczyn 1:3 Resovia II Rzeszów zobacz ›
10  2017-10-07 Korona Rzeszów 6:1 Błękit Żołynia relacja ›
10  2017-10-08 Strumyk Malawa 4:0 Dynovia Dynów zobacz ›
10  2017-10-08 Bratek Bratkowice 4:3 Aramix Niebylec zobacz ›
10  2017-10-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:0 Sawa Sonina zobacz ›
10  2017-10-08 Błażowianka Błażowa 1:3 KS Stobierna zobacz ›
10  2017-11-19 Iskra Jawornik Polski Sokół Sokołów Małopolski 15:00
11  2017-10-14 Jedność Niechobrz 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
11  2017-10-14 Sawa Sonina 0:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
11  2017-10-14 Błękit Żołynia 1:0 Iskra Jawornik Polski relacja ›
11  2017-10-15 Aramix Niebylec 0:2 Korona Rzeszów zobacz ›
11  2017-10-15 KS Stobierna 3:1 Crasnovia Krasne zobacz ›
11  2017-10-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Strumyk Malawa zobacz ›
11  2017-10-15 Dynovia Dynów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
11  2017-10-15 Resovia II Rzeszów 0:4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
12  2017-10-21 Błażowianka Błażowa 5:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
12  2017-10-21 Crasnovia Krasne 2:0 Sawa Sonina zobacz ›
12  2017-10-21 Jedność Niechobrz 0:1 KS Stobierna zobacz ›
12  2017-10-21 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 Dynovia Dynów zobacz ›
12  2017-10-21 Strug Tyczyn 2:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12  2017-10-22 Strumyk Malawa 3:0 Błękit Żołynia relacja ›
12  2017-10-22 Iskra Jawornik Polski 0:3 Aramix Niebylec zobacz ›
12  2017-10-22 Bratek Bratkowice 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
13  2017-10-28 Sawa Sonina 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
13  2017-10-28 Korona Rzeszów 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
13  2017-10-29 Błękit Żołynia 0:0 Strug Tyczyn relacja ›
13  2017-10-29 KS Stobierna Bratek Bratkowice 14:00
13  2017-10-29 Aramix Niebylec 0:3 Strumyk Malawa zobacz ›
13  2017-10-29 Dynovia Dynów 2:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
13  2017-10-29 Sokół Sokołów Małopolski 3:3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
13  2017-10-29 Resovia II Rzeszów 3:3 Crasnovia Krasne zobacz ›
14  2017-11-04 Jedność Niechobrz 6:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-04 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2 Błękit Żołynia relacja ›
14  2017-11-04 Crasnovia Krasne 4:1 Dynovia Dynów zobacz ›
14  2017-11-05 Strumyk Malawa 2:3 Korona Rzeszów zobacz ›
14  2017-11-05 Błażowianka Błażowa 3:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
14  2017-11-05 Strug Tyczyn 0:2 Aramix Niebylec zobacz ›
14  2017-11-05 KS Stobierna 0:2 Sawa Sonina zobacz ›
14  2017-11-05 Bratek Bratkowice 3:0 Iskra Jawornik Polski zobacz ›
15  2017-11-11 Korona Rzeszów 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
15  2017-11-11 Sawa Sonina 1:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
15  2017-11-11 Dynovia Dynów 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
15  2017-11-12 Sokół Sokołów Małopolski 7:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
15  2017-11-12 Aramix Niebylec 6:0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne zobacz ›
15  2017-11-12 Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa relacja ›
15  2017-11-12 Iskra Jawornik Polski 2:5 Strumyk Malawa zobacz ›
15  2017-11-12 Resovia II Rzeszów 2:2 KS Stobierna zobacz ›

Sponsorzy

Reklama

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 649, wczoraj: 732
ogółem: 1 416 359

statystyki szczegółowe