Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Trzebownisko - Wisłok Strzyżów 0:2
  • Sokół Sokołów Małopolski - KS Zaczernie 1:1
  • Resovia II Rzeszów - Bratek Bratkowice 7:1
  • Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Włókniarz Rakszawa 1:0
  • Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 2:1
  • Jedność Niechobrz - Błękit Żołynia 0:0
  • Głogovia Głogów Małopolski - KS Stobierna 1:1
  • Strug Tyczyn - Strumyk Malawa 2:1
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Trzebownisko 0:2 Wisłok Strzyżów
Sokół Sokołów Małopolski 1:1 KS Zaczernie
Resovia II Rzeszów 7:1 Bratek Bratkowice
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:0 Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa 2:1 Sawa Sonina
Jedność Niechobrz 0:0 Błękit Żołynia
Głogovia Głogów Małopolski 1:1 KS Stobierna
Strug Tyczyn 2:1 Strumyk Malawa

Logowanie

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 Strumyk Malawa 1:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-08-11 KS Stobierna 2:3 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-11 Błękit Żołynia 1:2 Głogovia Głogów Małopolski relacja ›
2018-08-11 Sawa Sonina 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-08-11 Włókniarz Rakszawa 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-08-11 Bratek Bratkowice 4:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-08-11 KS Zaczernie 1:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-11 LKS Trzebownisko 5:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-15 Wisłok Strzyżów 3:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-15 Resovia II Rzeszów 1:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6:2 KS Zaczernie zobacz ›
2018-08-15 Błażowianka Błażowa 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-08-15 Jedność Niechobrz 1:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2018-08-15 Głogovia Głogów Małopolski 2:1 Sawa Sonina zobacz ›
2018-08-15 Błękit Żołynia 0:3 Strug Tyczyn relacja ›
2018-08-15 Strumyk Malawa 6:0 KS Stobierna zobacz ›
2018-08-18 KS Stobierna 1:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-08-18 Błękit Żołynia 0:1 Strumyk Malawa relacja ›
2018-08-18 Sawa Sonina 4:1 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-18 Włókniarz Rakszawa 1:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-08-18 Bratek Bratkowice 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-08-18 KS Zaczernie 1:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-08-18 LKS Trzebownisko 4:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-08-18 Sokół Sokołów Małopolski 5:1 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-25 Wisłok Strzyżów 1:4 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-08-25 Błażowianka Błażowa 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-08-25 Jedność Niechobrz 1:1 KS Zaczernie zobacz ›
2018-08-25 Głogovia Głogów Małopolski 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-08-25 Włókniarz Rakszawa 1:4 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-08-25 Strumyk Malawa 1:2 Sawa Sonina zobacz ›
2018-08-25 KS Stobierna 0:1 Błękit Żołynia relacja ›
2018-09-01 Sawa Sonina 1:1 KS Stobierna zobacz ›
2018-09-01 Włókniarz Rakszawa 3:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2018-09-01 Bratek Bratkowice 0:1 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-09-01 KS Zaczernie 1:3 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-09-01 LKS Trzebownisko 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-09-01 Sokół Sokołów Małopolski 0:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-09-01 Resovia II Rzeszów 5:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-02 Błękit Żołynia 5:1 Wisłok Strzyżów relacja ›
2018-09-08 Wisłok Strzyżów 2:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-08 Błażowianka Błażowa 2:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-09-08 Jedność Niechobrz 0:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-08 Głogovia Głogów Małopolski 1:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-09-08 Strug Tyczyn 2:2 KS Zaczernie zobacz ›
2018-09-08 Strumyk Malawa 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2018-09-08 KS Stobierna 3:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2018-09-09 Błękit Żołynia 1:2 Sawa Sonina relacja ›
2018-09-15 Sawa Sonina 6:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-09-15 Bratek Bratkowice 1:0 KS Stobierna zobacz ›
2018-09-15 KS Zaczernie 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2018-09-15 LKS Trzebownisko 2:4 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-09-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-09-15 Resovia II Rzeszów 2:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2018-09-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-09-16 Włókniarz Rakszawa 0:0 Błękit Żołynia relacja ›
2018-09-22 Wisłok Strzyżów 2:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2018-09-22 Jedność Niechobrz 0:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-22 Głogovia Głogów Małopolski 4:0 Resovia II Rzeszów zobacz ›
2018-09-22 Strug Tyczyn 1:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-22 Strumyk Malawa 1:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
2018-09-22 KS Stobierna 5:0 KS Zaczernie zobacz ›
2018-09-22 Sawa Sonina 4:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2018-09-23 Błękit Żołynia 3:1 Bratek Bratkowice relacja ›
2018-09-29 Włókniarz Rakszawa 1:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-09-29 Bratek Bratkowice 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
2018-09-29 KS Zaczernie 2:1 Błękit Żołynia relacja ›
2018-09-29 LKS Trzebownisko 0:1 KS Stobierna zobacz ›
2018-09-29 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 Strumyk Malawa zobacz ›
2018-09-29 Resovia II Rzeszów 4:1 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-09-29 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:3 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2018-09-29 Błażowianka Błażowa 0:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
10  2018-10-06 Wisłok Strzyżów 0:5 Jedność Niechobrz zobacz ›
10  2018-10-06 Głogovia Głogów Małopolski 3:0 Błażowianka Błażowa zobacz ›
10  2018-10-06 Strug Tyczyn 3:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
10  2018-10-06 Strumyk Malawa 1:5 Resovia II Rzeszów zobacz ›
10  2018-10-06 KS Stobierna 2:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
10  2018-10-06 Sawa Sonina 4:2 KS Zaczernie zobacz ›
10  2018-10-06 Włókniarz Rakszawa 0:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
10  2018-10-07 Błękit Żołynia 1:0 LKS Trzebownisko relacja ›
11  2018-10-13 Bratek Bratkowice 1:3 Wisłok Strzyżów zobacz ›
11  2018-10-13 KS Zaczernie 5:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
11  2018-10-13 LKS Trzebownisko 0:2 Sawa Sonina zobacz ›
11  2018-10-13 Sokół Sokołów Małopolski 5:3 Błękit Żołynia relacja ›
11  2018-10-13 Resovia II Rzeszów 5:0 KS Stobierna zobacz ›
11  2018-10-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0 Strumyk Malawa zobacz ›
11  2018-10-13 Błażowianka Błażowa 1:1 Strug Tyczyn zobacz ›
11  2018-10-13 Jedność Niechobrz 2:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
12  2018-10-20 Wisłok Strzyżów 1:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
12  2018-10-20 Strug Tyczyn 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
12  2018-10-20 Strumyk Malawa 1:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›
12  2018-10-20 KS Stobierna 2:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
12  2018-10-20 Błękit Żołynia 0:4 Resovia II Rzeszów relacja ›
12  2018-10-20 Sawa Sonina 2:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12  2018-10-20 Włókniarz Rakszawa 5:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
12  2018-10-20 Bratek Bratkowice 4:1 KS Zaczernie zobacz ›
13  2018-10-27 KS Zaczernie 5:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
13  2018-10-27 LKS Trzebownisko 0:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
13  2018-10-27 Sokół Sokołów Małopolski 5:3 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
13  2018-10-27 Resovia II Rzeszów 2:1 Sawa Sonina zobacz ›
13  2018-10-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:1 Błękit Żołynia relacja ›
13  2018-10-27 Błażowianka Błażowa 0:0 KS Stobierna zobacz ›
13  2018-10-27 Jedność Niechobrz 3:0 Strumyk Malawa zobacz ›
13  2018-10-27 Głogovia Głogów Małopolski 0:0 Strug Tyczyn zobacz ›
14  2018-11-03 Wisłok Strzyżów 0:2 Strug Tyczyn zobacz ›
14  2018-11-03 Strumyk Malawa 3:3 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
14  2018-11-03 KS Stobierna 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
14  2018-11-03 Sawa Sonina 0:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
14  2018-11-03 Włókniarz Rakszawa 2:4 Resovia II Rzeszów zobacz ›
14  2018-11-03 Bratek Bratkowice 2:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
14  2018-11-03 KS Zaczernie 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
14  2018-11-04 Błękit Żołynia 1:0 Błażowianka Błażowa relacja ›
15  2018-11-10 LKS Trzebownisko 0:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
15  2018-11-10 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 KS Zaczernie zobacz ›
15  2018-11-10 Resovia II Rzeszów 7:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
15  2018-11-10 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:0 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
15  2018-11-10 Błażowianka Błażowa 2:1 Sawa Sonina zobacz ›
15  2018-11-10 Jedność Niechobrz 0:0 Błękit Żołynia relacja ›
15  2018-11-10 Głogovia Głogów Małopolski 1:1 KS Stobierna zobacz ›
15  2018-11-10 Strug Tyczyn 2:1 Strumyk Malawa zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-14 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2012!

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 100, wczoraj: 584
ogółem: 1 588 708

statystyki szczegółowe