Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Małopolski 1:0
  • Strug Tyczyn - Jedność Niechobrz 1:2
  • Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 1:1
  • KS Stobierna - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0
  • Błękit Żołynia - Resovia II Rzeszów 0:4
  • Sawa Sonina - Sokół Sokołów Małopolski 2:2
  • Włókniarz Rakszawa - LKS Trzebownisko 5:2
  • Bratek Bratkowice - KS Zaczernie 4:1
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Wisłok Strzyżów 1:0 Głogovia Głogów Małopolski
Strug Tyczyn 1:2 Jedność Niechobrz
Strumyk Malawa 1:1 Błażowianka Błażowa
KS Stobierna 2:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błękit Żołynia 0:4 Resovia II Rzeszów
Sawa Sonina 2:2 Sokół Sokołów Małopolski
Włókniarz Rakszawa 5:2 LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice 4:1 KS Zaczernie

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-09-01 Sitowianka Budy Łańcuckie 0:6 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-01 Błękit Żołynia 3:7 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-09-01 Stobierna Krzywe 0:17 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-01 Arka Albigowa 10:1 Junior Łańcut zobacz ›
2018-09-01 Crasnovia Krasne 5:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 14:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-09-08 Dynovia Dynów 4:2 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-09-08 Arka Albigowa 6:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-09-09 Junior Łańcut 1:7 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-09 Stal II Łańcut 6:2 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-09-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-15 Błękit Żołynia 7:1 Junior Łańcut zobacz ›
2018-09-15 Stobierna Krzywe 0:11 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-15 Sitowianka Budy Łańcuckie 0:11 Arka Albigowa zobacz ›
2018-09-15 Crasnovia Krasne 9:3 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-09-22 Junior Łańcut 1:5 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-22 Błękit Żołynia 3:1 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-09-22 Dynovia Dynów 9:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-22 Arka Albigowa 3:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-09-22 Stal II Łańcut 7:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-09-29 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-09-29 Stobierna Krzywe 1:16 Arka Albigowa zobacz ›
2018-09-29 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-29 Sitowianka Budy Łańcuckie 7:5 Junior Łańcut zobacz ›
2018-09-29 Crasnovia Krasne 4:3 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-10-06 Błękit Żołynia 6:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-10-06 Sitowianka Budy Łańcuckie 3:12 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-10-06 Arka Albigowa 4:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-10-06 Stal II Łańcut 2:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-10-06 Junior Łańcut 0:16 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-10-13 Sokół Sokołów Małopolski 5:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-10-13 Crasnovia Krasne 14:1 Junior Łańcut zobacz ›
2018-10-13 Dynovia Dynów 7:0 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-10-13 Stobierna Krzywe 1:2 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-10-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0 Arka Albigowa zobacz ›
2018-10-20 Błękit Żołynia Orzeł Wólka Niedźwiedzka 10:00
2018-10-20 Crasnovia Krasne 15:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-10-20 Sitowianka Budy Łańcuckie 1:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-10-20 Arka Albigowa Dynovia Dynów 17:00
2018-10-20 Junior Łańcut Stal II Łańcut 17:00
2018-10-27 Dynovia Dynów Błękit Żołynia 11:00
2018-10-27 Sokół Sokołów Małopolski Crasnovia Krasne 17:00
2018-10-27 Stobierna Krzywe Junior Łańcut 17:00
2018-10-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sitowianka Budy Łańcuckie 17:00
2018-10-27 Stal II Łańcut Arka Albigowa 17:00

Najbliższe spotkanie

Orzeł Wólka NiedźwiedzkaBłękit Żołynia
Orzeł Wólka Niedźwiedzka   Błękit Żołynia
2018-10-27, 11:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2010!

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 149, wczoraj: 474
ogółem: 1 559 323

statystyki szczegółowe