Błękit Żołynia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Trzebownisko - Wisłok Strzyżów 0:2
  • Sokół Sokołów Małopolski - KS Zaczernie 1:1
  • Resovia II Rzeszów - Bratek Bratkowice 7:1
  • Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Włókniarz Rakszawa 1:0
  • Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 2:1
  • Jedność Niechobrz - Błękit Żołynia 0:0
  • Głogovia Głogów Małopolski - KS Stobierna 1:1
  • Strug Tyczyn - Strumyk Malawa 2:1
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Trzebownisko 0:2 Wisłok Strzyżów
Sokół Sokołów Małopolski 1:1 KS Zaczernie
Resovia II Rzeszów 7:1 Bratek Bratkowice
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:0 Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa 2:1 Sawa Sonina
Jedność Niechobrz 0:0 Błękit Żołynia
Głogovia Głogów Małopolski 1:1 KS Stobierna
Strug Tyczyn 2:1 Strumyk Malawa

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-09-01 Sitowianka Budy Łańcuckie 0:6 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-01 Błękit Żołynia 3:7 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-09-01 Stobierna Krzywe 0:17 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-01 Arka Albigowa 10:1 Junior Łańcut zobacz ›
2018-09-01 Crasnovia Krasne 5:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 14:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-09-08 Dynovia Dynów 4:2 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-09-08 Arka Albigowa 6:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-09-09 Junior Łańcut 1:7 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-09 Stal II Łańcut 6:2 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-09-15 Sokół Sokołów Małopolski 2:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-15 Błękit Żołynia 7:1 Junior Łańcut zobacz ›
2018-09-15 Stobierna Krzywe 0:11 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-15 Sitowianka Budy Łańcuckie 0:11 Arka Albigowa zobacz ›
2018-09-15 Crasnovia Krasne 9:3 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-09-22 Junior Łańcut 1:5 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-09-22 Błękit Żołynia 3:1 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-09-22 Dynovia Dynów 9:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-09-22 Arka Albigowa 3:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-09-22 Stal II Łańcut 7:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-09-29 Sokół Sokołów Małopolski 2:2 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-09-29 Stobierna Krzywe 1:16 Arka Albigowa zobacz ›
2018-09-29 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-09-29 Sitowianka Budy Łańcuckie 7:5 Junior Łańcut zobacz ›
2018-09-29 Crasnovia Krasne 4:3 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-10-06 Błękit Żołynia 6:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-10-06 Sitowianka Budy Łańcuckie 3:12 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-10-06 Arka Albigowa 4:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-10-06 Stal II Łańcut 2:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-10-06 Junior Łańcut 0:16 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-10-13 Sokół Sokołów Małopolski 5:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-10-13 Crasnovia Krasne 14:1 Junior Łańcut zobacz ›
2018-10-13 Dynovia Dynów 7:0 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-10-13 Stobierna Krzywe 1:2 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-10-13 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:0 Arka Albigowa zobacz ›
2018-10-20 Błękit Żołynia 0:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2018-10-20 Crasnovia Krasne 15:0 Stobierna Krzywe zobacz ›
2018-10-20 Sitowianka Budy Łańcuckie 1:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2018-10-20 Arka Albigowa 0:5 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-10-20 Junior Łańcut 0:7 Stal II Łańcut zobacz ›
2018-10-27 Dynovia Dynów 5:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2018-10-27 Sokół Sokołów Małopolski 0:5 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-10-27 Stobierna Krzywe 2:9 Junior Łańcut zobacz ›
2018-10-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 8:1 Sitowianka Budy Łańcuckie zobacz ›
2018-10-27 Stal II Łańcut 3:3 Arka Albigowa zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy

allmark

 

 

 

 

Szkółka Piłkarska

Zapraszamy do szkółki piłkarskiej
Błękit Żołynia!

http://blekit-szkolka.futbolowo.pl

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-14 lat 

Obecnie trwa nabór dla roczników 2005-2012!

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 584
ogółem: 1 588 676

statystyki szczegółowe